chrześcijańska grupa studencka

linki

Czytanie Biblii:

w języku polskim:

  • http://apologetyka.com/biblia/ – dostęp do wielu tłumaczeń w j. polskim, angielskim, niemieckim, greckim, hebrajskim i innych. Bardzo dobrze działająca konkordancja Biblijna. Dzięki tej stronie łatwo jest porównać wiele tłumaczeń Biblii jednocześnie
  • http://www.biblia.net.pl/ – rozbudowany serwis biblijny. Znajdziesz tu m.in. dostęp do wielu tłumaczeń Biblii, słownik postaci Biblijnych, terminów Biblijnych, miejsc Biblijnych. Znajdują się tu również wprowadzenia do poszczególnych ksiąg, mapy, tabele, różne ciekawostki, a także darmowe programy Biblijne, z czego najciekawszym jest bez wątpienia Theophilos. Dzięki tej witrynie, możesz również otrzymywać codziennie na maila werset z komentarzem

w języku angielskim:

  • http://net.bible.org/ – niezastąpiona strona! Wiele ludzi płaci dużo pieniędzy, za programy do studiowania Biblii. Ta strona ma większość możliwości takich programów. Bez znajomości języka greckiego czy hebrajskiego, możesz analizować oryginał. Czytasz o tym, że Jezus był w Sychar? Nie wiesz gdzie to jest? Kliknij na nazwę dowolnej miejscowości, a będziesz miał o niej sporo informacji i zobaczysz na google maps, gdzie się dana miejscowość znajdowała. Słownik imion, bogate komentarze, wiele tłumaczeń. Świetnie zrobione referencje. I wiele więcej niezwykle przydatnych, do zrozumienia Biblii funkcji. Wszystko za darmo! Do poprawnego korzystania z witryny, należy najpierw zainstalować dostępne na stronie, czcionki języków oryginalnych.
  • http://bible.org/ – potężny serwis z materiałami do studiowania Biblii. Znajdziesz ogromną ilość komentarzy, pomoce do studiowania Biblii wg ksiąg. Pomoce do studiowania Biblii wg tematów, zbiór ciekawych historii z życia różnych ludzi, przykładów obrazujących dany fragment Biblii.
  • http://www.biblegateway.com/ –  dostęp do wielu tłumaczeń Biblii w 35 językach (niestety j. polski nie jest dostępny). Plany czytania Biblii, audio-Biblie, komentarze, eBooki, słowniki, konkordancja i wiele innych narzędzi.
  • http://soniclight.com/constable/notes.htm – darmowe  komentarze Biblijne do ściągnięcia na komputer
Modlitwa:
  • Modlitwa i uwielbienie 24/7 IHOP-KC – Już ponad 10 lat w International House of Prayer w Kansas CIty (Stany Zjednoczone) bez przerwy trwa modlitwa i uwielbienie. Wiele zespołów muzycznych zmienia się co dwie godziny, aby chwała była oddawana Bogu nieustannie – 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Dzięki dzisiejszej technologii, możemy oglądać to na żywo.
Kościół Zielonoświątkowy:
Inne:
Reklamy