chrześcijańska grupa studencka

Nadchodzi nowe!

Już ponad dwa tygodnie temu zaczęliśmy nowy rok akademicki. Przez te dwa tygodnie w moim życiu wydarzyło się tak wiele, że dopiero teraz napiszę, o naszych planach i wizjach na ten rok.

Od tego roku, większym gronem jesteśmy zaangażowani w organizowanie naszych spotkań, co niesie za sobą większą różnorodność.

Wizję naszej grupy, można streścić słowami apostoła Piotra:

Lecz przybliżył się koniec wszystkiego. Bądźcie więc roztropni i trzeźwi, abyście mogli się modlić. Nade wszystko miejcie gorliwą miłość jedni ku drugim, gdyż miłość zakrywa mnóstwo grzechów. I Piotr 4:7-8

Żyjemy dzisiaj w szczególnym momencie w historii naszego świata. Z jednej strony w wielu częściach świata ma miejsce coraz większe wylanie Ducha Świętego, a z  drugiej strony siły ciemności zbierają coraz większe żniwo. Patrząc na znaki czasu, widzimy, że przybliżyło się przyjście Jezusa na ziemię. W tym wyjątkowym miejscu w historii chcemy dbać o to jak spędzamy swój czas, aby w zagonionym trybie życia zawsze znaleźć miejsce na modlitwę.

Prosimy też Boga o miłość, którą będziemy okazywać sobie nawzajem. Tą cudowną Bożą miłość chcemy też okazywać tym, którzy jeszcze nigdy jej nie doświadczyli – naszym znajomym, którzy bardzo jej potrzebują. Chcemy bardziej otworzyć się na ludzi nie znających jeszcze Chrystusa osobiście, wychodząc do nich z miłością.

To będzie bardzo ważny rok akademicki!

Reklamy

2 Komentarze

 1. magda

  Ciekawie się to zapowiada:)

  19 października 2010 o 08:05

  • Mon

   oj taaak:))

   21 października 2010 o 08:03

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s